www.zahorski-jacek.pl


"Pieniądzom trzeba rozkazywać, a nie służyć im."

Seneka Młodszy

_____________________

Czy można usprawnić swój biznes? 

 1. obawiasz się ciąglych zmian w przepisach?
 2. płacisz zbyt wysokie podatki?
 3. przeraża Cię myśl o kontroli?

Przyjdź do nas, pomożemy!

______________________

Zakres usług dla przedsiębiorców:

 1. podatkowa księga przychodów i rozchodów
 2. ryczałt od przychodów ewidencjonowanych
 3. księgi rachunkowe
 4. rozliczenia z Urzędem Skarbowym
 5. rozliczenia z ZUS
 6. rozliczenia z PFRON
 7. obsługa kadrowo-płacowa
 8. rejestracja działalności gospodarczej
 9. sprawozdawczość finansowa i GUS
 10. zastępujemy klienta podczas kontroli Urzędu Skarbowego, UKS, ZUS

Od 17 lat pomagamy przedsiębiorcom

Od roku 1999 naszym klientom gwarantujemy rzetelnie prowadzone księgi podatkowe lub rachunkowe jako  niezbędny element  funkcjonowania każdej firmy. Swoją uwagę skupiamy na poprawności ewidencji zdarzeń gospodarczych, co pozwala na dalszą analizę przedsiębiorstwa oraz na zapewnienie bezpieczeństwa podatkowego i finansowego klientów. Wysoką jakość prowadzonych przez nas ksiąg umożliwia dokładna weryfikacja każdego dokumentu księgowego. 

Siedem powodów do skorzystania z naszych usług:

1. Otrzymują Państwo wsparcie wykwalifikowanych osób - Świadectwo Kwalifikacyjne wydane przez Ministra Finansów potwierdzające kwalifikacje niezbędne do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (Dz.U. z 1998 r. Nr 114, poz. 734).

2. Mamy bogate doświadczenie pozyskane przy prowadzeniu księgowości firm zarówno handlowych, produkcyjnych jak i usługowych - biuro rachunkowe prowadzimy od roku 1999. Na bieżąco śledzimy nowości z zakresu prawa podatkowego, prawa pracy i ubezpieczeń spolecznych, finansów i rachunkowości.

3. Nie muszą Państwo przeżywać problemów bohatera z obrazka obok. Współpracując z nami zyskujecie cenny czas gdyż wszystkie sprawy związane z księgowością,Urzędem Skarbowym, ZUS-em, obsługą kadrową i płacową będą już na naszej głowie.Ewentualne kontrole Państwa firmy prowadzone przez Urząd Skarbowy lub ZUS odbywają się w naszym biurze i w naszej obecności.

4. Nie ponoszą Państwo kosztów związanych z zatrudnianiem pracowników księgowości na etacie, w tym związanych z wyposażeniem stanowisk pracy w komputery, drukarki i inny sprzęt oraz oprogramowanie, zapewnieniem urlopów i innych świadczeń pracowniczych.

5. Będą Państwo na bieżąco informowani przez nas o istotnych zmianach w przepisach podatkowych i ZUS-owskich, mających wpływ na Państwa działalność, jak również o wynikach finansowych przedsiębiorstwa, podatkach i ważnych terminach. Zawiadomień dokonujemy drogą e-mail oraz SMS.

6. Bierzemy pełną odpowiedzialność za wykonane usługi księgowe zapisaną w umowie i potwierdzoną naszą polisą OC podmiotów uprawnionych do prowadzenia usługowo ksiąg rachunkowych. Rachunkowość przedsiębiorstw dająca włascicielom firm bezpieczeństwo to nasza misja.
7. Jakość w niewygórowanej cenie. Dzięki  wykorzystywaniu  nowoczesnych  technologii przetwarzania danych możemy stosować przystępne ceny usług. Prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów już od 49,00 zł + VAT za miesiąc.

___________________________________________________________________________________

Podziel się na mediach społecznościowych